CAPTCHA na SMS bráně 1188

Jak jsme již předeslali v předchozím článku, služby 1188 postupně přecházejí do nové podoby. Úpravy se týkají i SMS brány 1188, a to především jejího lepšího zabezpečení. Pokusíme se nyní vysvětlit, proč je zabezpečení důležité.

Základní funkčnost SMS brány 1188 byla pro běžného uživatele ohrožena internetovými piráty (hackery), kteří ji zneužívali k SMS spamu (nevyžádané SMS zprávy) nebo napadali reklamní prostor se SMS bránou 1188 spojený.

Zesílením bezpečnostních opatření zajišťujeme funkčnonst a stabilitu SMS brány pro běžné uživatele, kteří chtějí ze stránek www.1188.cz odeslat SMS zprávu svým přátelům, rodině apod. Proto jsme nasadili službu reCAPTCHA, která lépe odliší skutečné uživatele od hackerů, respektive robotů, které hackeři používají.

Službu reCAPTCHA jsme zvolili i proto, že je celosvětově využívána k digitalizaci knih a tím pomáhá i nevidomým v jejich četbě. Každým opsáním obrázku reCAPTCHA tak pomůžete při digitalizaci knih.

Omlouváme se za případné nepříjemnosti, které vám opisování této captchy může způsobovat, ale věříme, že stabilita a nové možnosti naší SMS brány vám tyto obtíže vynahradí.

Děkujeme za pochopení.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je . Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u “CAPTCHA na SMS bráně 1188

  1. Dobrý den chci se zeptat, jsem u vás zaregistrovaný na sms brána 1188 a nemužu to najít kde se přihlásit mužete mi poradit děkuji Zdeněk

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *