1188 v novém

Logo 1188 se tento týden změnilo – ke známému červenému telefonnímu číslu přibyl piktogram telefonního sluchátka. I když většina zákazníků naši službu zná už řadu let, rozhodli jsme se její logo upravit tak, aby bylo každému na první pohled jasné, že jde o telefonickou službu. Nové logo je nejen zřetelnější, ale i živější a je součástí inovace celé značky. Ta nyní více vystihuje hlavní přednosti služby – osobní přístup operátorů a kvalitní informace po telefonu.

Logo se tento týden představilo ve staronové reklamní kampani, kterou bylo možno vidět v televizi na podzim loňského roku. Uvádíme stejnou reklamu jen s mírnými obměnami, protože zřetelným způsobem ukazuje, že linka 1188 je rychlá a jednoduchá cesta k informacím – to chceme zákazníkům sdělovat i nadále. Jarní kampaň 1188 se vysílá od 21. května do 17. června na kanálech TV Nova a TV Prima.

[youtube]zgMXlBlA_aI[/youtube]

 

Změna nastala i tady na Blogu a v dalších krocích se „přebarví“ také SMS brána 1188. V jejím novém prostředí budou moci zákazníci i nadále zdarma posílat zprávy na mobilní telefonní čísla v síti O2.

Úpravami projdou i další služby 1188, ale o tom až příště…

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je . Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *